EnglishΕλληνικάΕspañolčeštinaDeutschItalianoNederlandsSlovenščina
Saturday, 23 July 2016 11:11

Bára Skálová hledá skryté talenty v ženách

Written by 

Bara Skalova

Bara Skalova has found her mission in finding hidden talents within women. She likes changes she can see and the growth of self-esteem e.g. women at the maternity leave. She also helps people to clean easily and happily with the Czech ecologic detergents, you can find her at www.JakNaSkvrny.cz.

Bára Skálová našla své poslání v nacházení skrytých talentů v ženách. Ráda vidí a baví ji proměny a růst sebe-vědomí třeba maminek na rodičovské. Bára pomáhá uklízet lidem hravě a zdravě díky české ekologické drogerii, najdete ji na webu www.JakNaSkvrny.cz.

Co Bára o sobě a hledání talentů v ženách říká?

Ženám dost často schází podpora okolí, a to jejich sebevědomí úplně srazí. A okolí jim pak ještě řekne, že to nemá cenu, ať se nesnaží.

Jak jste se k tomuto tématu dostala?

Samotné se mi stalo, že jsem se z velmi aktivní ženy stala na rodičovské nesebevědomou bytostí, která se skoro neuměla při kontaktu s ostatními vyjadřovat. Situace mě deptala, a tím se to stávalo ještě horší! Jsem přesvědčená o tom, že pokud je matka v rodině spokojená, potom funguje rodina jako celek. Vůbec neuznávám tzv. obětování se v jakémsi zájmu rodiny, což ženy dělávají. Dávají tak příklad dětem, který není úplně dobrý.

Co chcete dělat dál a jak se plánujete dále rozvíjet?

Budu pokračovat nadále v tom, co dělám. Rozvíjí a naplňuje i mou touhu po osobnostním rozvoji. Co je naprosto úžasné - to je naprostá časová a finanční svoboda, kterou miluji. Baví mě vidět mé kolegy a kolegyně, kteří dosáhli rovnováhy v rodině i práci a vidět, že jsou spokojení.

Já sama jsem důkazem, že tato práce jde dělat i s malými dětmi, a ještě se u toho skvěle bavit.

Jsem hrdá na naše dcery, a těší mě, že jsem jim příkladem. Vidí, že se stále vzdělávám, a tak i ony mají ke vzdělávání a rozvoji kladný vztah.

Read 26289 times Last modified on Saturday, 23 July 2016 11:43

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

You can easily accept or reject the cookies on this site by choosing one of the following