EnglishΕλληνικάΕspañolčeštinaDeutschItalianoNederlandsSlovenščina

María Helena de Felipe Lehtonen

Podpora pro osamělé

O MNĚ


JMÉNO: Maria Elena de Felipe Lehtonen

ZEMĚ: Španělsko

MĚSTO: Barcelona

NÁRODNOST: španělsko-finská

VZDĚLÁNÍ: vysokoškolské, pracovní právo

SEKTOR: právo

POZICE: spoluzakladatelka a partnerka firmy

ORGANIZACEFES Business Consulting sl

 

MÁ CESTA

Po absolutoriu práva se specializací pracovní právo v podnikání jsem působila jako právník pro sociální oblast u různých pracovněprávních soudů ve Španělsku.
V roce 1991 jsem byla zakládajícím partnerem FES CONSULTING Empresarial, S.L., a v roce 2011 jsem se stala spoluzakladatelkou první poradenské společnosti v oblasti genderu, kde působím jako poradce a zprostředkovatel u Pracovního soudu Katalánska.
Po dobu 8 let jsem byla prezidentkou katalánské Asociace podnikatelek a vedoucích pracovníků ACEE, a od roku 2010 jsem spoluprezidentkou ve správní radě.
Také jsem zakládající prezidentkou FAEC - federace asociací katalánských podniků (2004), a od roku 2011 rovněž viceprezidentkou FEPIME Katalánsko (Federace malých a středních podniků). V letech 2010-2012 jsem pracovala jako pokladník v ANIMA (Sdružení pro podnikatelské investice ve Středomoří).
V roce 2002 jsem založila AFAEMME (Asociace federací a asociací ve Středomoří), stala jsem se prezidentkou této organizace, jejímiž členy je 40 podnikatelských sdružení z 21 zemí Středomoří.
V roce 2006 jsem prezentovala v Evropském parlamentu závěry podnikatelského projektu v oblasti genderu.
Od roku 2008 jsem jediný španělský zástupce v Evropské komisi pro oblast rovnost žen a mužů, a pro postavení žen v politice a ekonomice v Bruselu.

 

MÉ ZKUŠENOSTI

Zjistila jsem, že je obtížné sladit rodinu a práci, mít srdce a hlavu na dvou místech najednou. Moji rodiče byli ti, kteří podporovali podnikatelskou iniciativu, protože nikdo z mého okolí nepracoval v žádném oboru, který by souvisel s právem nebo podnikáním.

 

MÉ DOVEDNOSTI

Kompetence: Mám velkého podnikatelského ducha.

Vlastnosti: učím se a aplikuji nové znalosti do praxe snadno, a snadno sdílím a poskytuji informace. V práci ráda spolupracuji s ostatními, a v případě potíží jsem dobrý mediátor.

Nečiní mi problémy udělat rozhodnutí a spolupracovat v týmu. Považuji se za nezávislou, odolnou, inovativní a schopnou důvěry. Pohotovost, schopnost synteze, a organizační dovednosti jsou další z mých významných dovedností.

 

TIPY A RADY

Musíte mít jasné cíle a být houževnatí. Je velmi důležité udržovat si naději a organizovat svůj čas správně.

Moje motto: Úspěch je cesta, ne cíl.

 

 

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Na těchto internetových stránkách můžete snadno přijmout nebo zamítnout cookies pomocí