EnglishΕλληνικάΕspañolčeštinaDeutschItalianoNederlandsSlovenščina

Rosanna Ventrella

Rosanna Ventrella má ekonomické vzdělání a je podnikatelkou.

Miluje krásu a umění. Je matkou Angely, osmnáctileté naděje v curlingu.

O MNĚ


JMÉNO: Rosanna Ventrella

ZEMĚ: Itálie

ZEMĚ: Turín

NÁRODNOST: italská

VZDĚLÁNÍ: vysokoškolské

SEKTOR: zdraví, výzkum, věda, technologie

POZICE: CEO

ORGANIZACE: SYK-Tek

 

MÁ CESTA

Abych si zaplatila studium, začala jsem pracovat jako prodejce po telefonu, což mě později přivedlo k práci v důležitých italských a zahraničních společnostech. V roce 2007 jsem "poskočila" a momentálně jsem CEO ve čtyřech firmách. Jsem rovněž členkou AIDDA, italské asociace žen podnikatelek a manažerek (Associazione Imprenditrici e Donne Dirigenti d'Azienda), což je důležitá networkingová organizace pro rozvoj pracovních příležitostí pro ženy. Od roku 2015 jsem členkou ženské rady v Turíně.


 

 

MÉ ZKUŠENOSTI

Během mé kariéry jsem se setkala s překážkami, které často souvisely s tím, že jsem žena.
V době, kdy jsem pracovala jsko Business Manažerka nebo Sales Manažerka, nedostávalo se mi stejného uznání, jako mým mužským kolegům, jen proto, že jsem nenosila kravatu.
V roli podnikatelky to bylo ještě mnohem složitější. V roce 2007 jsem koupila firmu, kterou po mnoho let vedl muž, a většina jejích zaměstnanců byli muži.
Zpočátku jsem čelila rezistenci ze strany zaměstnanců, neuznávali mě jako lídra.
Během prvního vánočního večírku se zaměstnanci jsem si přinesla kravatu, a řekla: "Když vám tolik chybí, můžu ji začít nosit!"
Od té doby, díky mé odolnosti a vytrvalosti, akceptovali můj manažerský styl, který se od manažerského stylu předchozího majitele lišil.


 

 

MÉ DOVEDNOSTI

Moje dovednosti jsou velmi široké a univerzální, protože jsem pracovala na širokém spektru projektů v různých oblastech. Nicméně jako nejdůležitější schopnost vidím to, že jsem schopna návratu sama k sobě a naučit se něco nového.


 

TIPY A RADY

Moje rada je, abyste měli své hodnoty a drželi se jich - jako je upřímnost a transparentnost. Současně musíte brát v úvahu všechny komplikace spojené se sebezlepšováním.
Ve volném čase se věnuji sociálnímu sektoru, jsem členkou předsednictva neziskové organizace Dragonette Turín. Baví mě golf, ráda fotografuji - tohle jsou koníčky, které ě naplňují, současně s mou prací a mou rodinou.

 

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Na těchto internetových stránkách můžete snadno přijmout nebo zamítnout cookies pomocí