EnglishΕλληνικάΕspañolčeštinaDeutschItalianoNederlandsSlovenščina

Natascha Louwen

Po kariéře modelky nyní vede mladé návrháře během jejich uvedení na trh a pomáhá jim bezplatnou propagací.

O MNĚ


JMÉNO: Natascha Louwen

ZEMĚ: Nizozemsko

MĚSTO: Amsterdam

NÁRODNOST: nizozemská

VZDĚLÁNÍ: umělecké

SEKTOR: umění

POZICE: majitelka a manažerka

ORGANIZACE: PRBB

 

 

MÁ CESTA

Vždy poháněna vášní pro módu jsem získala své vzdělání na umělecké škole. Pak jsem mohla žít tuto vášeň ve své první kariéře jako modelka. 10 let jsem cestovala po světě jako profesionální modelka. Pak dalších 6 let jsem stále dostávala nějaké zakázky, ale kromě toho jsem pracovala jako stylistka a ředitelka.
Mojí druhou kariérou je moje kancelář PRBB. Koučuji mladé stylisty a návrháře jak si dobýt, získat a udržet své místo na trhu. Skutečnost, že vím jak pracovat jako stylista, a to, že mám mnoho kontaktů, ze mě dělá experta v jejich vedení. Miluji tuto práci.


 

MÉ ZKUŠENOSTI

Na základě mých předchozích zkušeností jako modelka a stylistka miluji práci, kterou dělám, a vlastně je to jediná práce, kterou mohu dělat.

Vím, co mí klienti chtějí. Sleduji trendy v módě, sociálních médiích, reklamě, časopisech a propagaci. Na základě mých rozvinutých dovedností a zkušeností umím dělat svoji práci celkem dobře a jsem vždy zaměstnaná přemýšlením o nových plánech a jejich realizaci.

 

 

 

MÉ DOVEDNOSTI

Abych zůstala viditelná na trhu jak je to jen možné, neustále přemýšlím o nových konceptech. Ráda uskutečňuji kombinaci maloobchodu, PR a kateringu. Věřím v sílu komunit a spolutvoření. Společnou prací v jednom kreativním prostoru se může stát mnoho nových věcí. A samozřejmě je to mnohem lepší se šálkem čaje nebo sklenkou vína.


 

TIPY A RADY

Dokonce i ve vašem prvním zaměstnání je velmi důležité si budovat kontakty, Buďte důkladní a pracujte s touto sítí kontaktů, informujte je, poděkujte jim čas od času. Nikdy nevíte, ale je možné, že byste je později ve vaší kariéře mohli potřebovat.

Schopnost spolupracovat je velmi důležitá. Uvidíte, že to povede k dobrému renomé. A s dobrým renomé můžete vytvořit bezplatnou publicitu.

Jiný pohled na věc je velmi důležitý. Také pro network strategii. Jděte na jiná místa, než běžně chodíte, potkáte nové zajímavé lidi.

Motto: Vytvořte si svůj vlastní styl.


 

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Na těchto internetových stránkách můžete snadno přijmout nebo zamítnout cookies pomocí