EnglishΕλληνικάΕspañolčeštinaDeutschItalianoNederlandsSlovenščina

Sabina Scholtens

Účetní, která byla zařazena do programu ve firmě, aby se v ní stala první partnerkou, a současně je spolumajitelkou stavební a truhlářské firmy.

O MNĚ


JMÉNO: Sabina Scholtens

ZEMĚ: Nizozemsko

MĚSTO: Zaanstreek

NÁRODNOST: nizozemská

VZDĚLÁNÍ: vysokoškolské v oboru finančního práva

SEKTOR: Finance a průmysl

POZICE: Účetní ve společnosti Vanhier a spolumajitelka firmy Visser

ORGANIZACE: Timmerfabriek Visser , Vanhier

 

MÁ CESTA

Už 15 let pracuji v oboru účetnictví, i když je mi jen 35 let. Začal jsem během svého studia ve společnosti Deloitte jako asistentka daňového oddělení. Ve firmě Berk jsem v oblasti účetnictví vyrostla až na pozici poradkyně. Doslova jsem se ocitla ve vyšším patře! Ve stejné době jsme můj manžel a já převzali rodinný podnik stavební a tesařské firmy Visser. Manžel je ředitel a má na starosti denní úkoly, a já jsem samozřejmě zodpovědná za finance. Od roku 2011 jsem pracovala v poradenské a účetní firmě Vanhier jako "doktor" malých a středních podniků. Protože jsem také chtěla být podnikatelkou, stala jsem se součástí programu firmy, abych se stala jednou z prvních žen-partnerek ve firmě, a také jsem využila služby kouče pro dosažení tohoto cíle. Naše dvě děti mají naši velkou pozornost a náklonnost, díky podpoře mých rodičů, péče o děti a školy je výborná - i když postýlka mého syna byla v truhlářské továrně, když byl mladší!
 

MÉ ZKUŠENOSTI

Je pro mě dost důležité pracovat v týmu. Nemůžu dělat svou práci bez podpory recepčních a dalších pracovníků. Všichni společně pracují na dosahování dobrých výsledků. Ve Vanhier pořádáme každoročně Ladies Night. Nabízíme ženám podnikatelkám místo, kde sdílíme znalosti spolu s dalšími odborníky v našem okolí. Málokdy jsou ženy vidět v klubech zaměstnavatelů, ale vždy mají spoustu otázek. Tahle práce nás pohání, protože ženy jsou velmi komunikativní. Tato aktivita samozřejmě předchází tomu, aby se ženy staly našimi klientkami.

 

 

MÉ DOVEDNOSTI

"Máte takové klienty, které máte."
Vzhledem k tomu, že jsem kombinovala roli majitelky továrny a mou účetní profesi, velmi dobře chápu potřeby malých a středních podniků a podnikatelů. Zvlášť když se zabývají výrobou zboží. Chápu jejich potřeby, emoce a smutek. Někdy se zdravá firma může dostat do bankrotu jako důsledek nedbalých činů druhých. Pak jsem zkoumala případ dosti hluboce, s nebo bez pomoci odborníků, abych nalezla řešení.

 

TIPY A RADY

1. Dejte si "tečku" na horizont, cíl, který bude dostatečně ambiciózní. Dokonce i během svého studia už zjišťujte, co si máte "přibalit" cestou, co se máte naučit pro splnění tohoto cíle. A jděte na to! Musíte tvrdě pracovat, abyste nechaly dobré věci přijít k vám.
2. Musíte mluvit o cílech, kterých chcete dosáhnout, nikdo vám nevidí do hlavy a neví to, dokud to neřeknete nahlas! S podporou ostatních můžete být nejlepší.

 

 

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Na těchto internetových stránkách můžete snadno přijmout nebo zamítnout cookies pomocí