EnglishΕλληνικάΕspañolčeštinaDeutschItalianoNederlandsSlovenščina

Maria Tsiota-Markou

Úspěšná neúnavná politička, místostarostka pro kulturu a stavitelství

 

O MNĚ


JMÉNO: Maria Tsiota-Markou

ZEMĚ: Řecko

MĚSTO: PERISTERI

NÁRODNOST: Řecko

VZDĚLÁNÍ: pokračující profesní vzdělávání

SEKTOR: politika / vláda

POZICE: místostarostka

ORGANIZACE: Municipality of Peristeri

 

MÉ ZKUŠENOSTI

Narodila jsem se a vyrostla v městě Peristeri, západním předměstí Atén. Jsem vdaná a mám dvě děti. Mám účetní znalosti a mluvím anglicky. Od roku 1986 jsem vlastnila firmu, která se specializovala na výrobu hraček. Navíc, od roku 1990 jsem se aktivně podílela na práci sdružení a institucích sportovních a kulturních aktivit. V roce 1995 jsem byla zvolena členkou představenstva atletického klubu "PALASKAS" a od roku 2000 až do dneška jsem prezidentkou rady. V roce 2003 jsem byla vybrána jako vedoucí kanceláře olympijských her - Magistrátu města Peristeri a spolupracovala jsem s mnoha dobrovolníky. Navíc jsem zakládající členka a prezidentka Asociace "přátel muzea", což je sdružení, které si klade za cíl vrátit všechny objekty nalezené při vykopávkách tam, kam patří. V roce 2003 jsem byla vybrána z městské rady jako člen představenstva pro atletickou organizaci a do městského kulturního rozvoje. Kromě toho jsem v  říjnu 2006 byla zvolena poradkyní městské části. Od ledna roku 2007 doposud jsem zástupkyní starosty v oblasti kultury a stavebních projektů. Navíc jsem v průběhu těchto let pracovala na projektech v úhrnné hodnotě přes 40.000.000 EUR, které byly realizovány prostřednictvím financování Národního strategického referenčního rámce (NSRR) a prostřednictvím vládních investic. Mezi ně patří Obecní konzervatoř, divadelní a umělecké workshopy a taneční lekce. V roce 2010 byla zrekonstruovaná veřejná knihovna a Městská univerzita otevřela své dveře pro veřejnost, což mělo velký pozitivní dopad.

MÉ ZKUŠENOSTI

Jaký druh problémů jste musela překonat, abyste byla tam, kde jste dnes?
Finanční: Změny v ekonomickém prostředí v průběhu času; ekonomická nestabilita navíc neumožňuje jakékoliv budoucí konkrétní plány.
Rodina: Sdílené porozumění mezi všemi členy rodiny (manžel, manželka a dětí) zabrání případným rodinným problémům, které by mohly nastat.
Osobní: Nedostatek volného času
Co vám nejvíce pomohlo? Moje rodina, vzdělávání a odborné příprava a moje osobnost.


 

MÉ DOVEDNSTI

Mezi mé dovednosti patří, že jsem schopna se přizpůsobit změnám, jsem dobrý vyjednávač, umím poslouchat a věnovat pozornost problémům druhých. Ráda buduji partnerství. Můj osobní rozvoj díky mé práci je pro mě důležitý. Rozvoj lidí v mé práci je i pro mě důležitý. Vždy se snažím najít smírné řešení. Umím řešení najít. Mám ráda podněty, které mi pomáhají dosáhnout mých cílů.

K mým dobrým stránkám patří, že jsem aktivní, důsledná, optimistická, rychlá, důsledná, důvěřivá, kreativní a organizovaná.


 

TIPY A RADY

Moje úsloví je: Dříve myslím, než mluvím.

Lidé usilující o cíle a ideály; lidé, kteří dosáhli velkých změn, velcí autoři, básníci a archeologové; ženy, které pracují v administrativě a managementu; prezidenti a premiéři; úspěšní podnikatelé, kteří postupovali ve své kariéře tím, že následovali své vize.

Moje rada pro ostatní ženy: optimismus, síla, odvaha a poctivosti by měl být hlavní cestou k úspěchu; jinak úspěch postrádá smysl. Úsilí by mělo být trvalé a nikdy by nemělo dávat důvod k pocitům zklamání.
Zítra to bude lepší!

Dovednosti, které je třeba rozvíjet: bystrost, dobrý úsudek, optimismus, síla, serióznost.

Nedostatky, na kterých je třeba pracovat: příliš mnoho opatrnosti; riskování.

 

 

 

 

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Na těchto internetových stránkách můžete snadno přijmout nebo zamítnout cookies pomocí