EnglishΕλληνικάΕspañolčeštinaDeutschItalianoNederlandsSlovenščina

Patrizia De Luise

Je dynamická a aktivní žena, matka a podnikatelka. Je rovněž prezidentkou Confesercenti Genoa.

O MNĚ


JMÉNO: Patrizia De Luise

ZEMĚ: Itálie

MĚSTO: Genova

NÁRODNOST: italská

VZDĚLÁNÍ: vysokoškolské

SEKTOR: obchod a maloobchod

POZICE: podnikatelka


 

 

MÁ CESTA

Dosáhla jsem technického vzdělání na střední škole, abych poté absolvovala ve filozofii (se zaměřením na pedagogiku). Po několika letech vyučování dějepisu, filozofie a matematiky jsem se rozhodla věnovat výhradně rodinnému podnikání – obchodu se ženským spodním prádlem.
V roce 1989 jsem se připojila k Confesercenti (italská obchodní konfederace) jako členka předsednictví provinciální vlády, a to za módní průmysl. Od této chvíle se moje činnost v tomto odvětví dále pokračuje: v roce 1998 jsem se stala provinční prezidentkou Confesercenti a v roce 2005 jsem se stala regionální prezidentkou této konfederace.
V roce 2002 jsem se stala prezidentkou italské franšízové federace, a v roce 2004 jsem se stala součástí národního vedení. V současné době jsem místopředsedkyně národní federace, tuto roli vykonávám již několik let.
V roce 2004 jsem se stala prezidentkou Mediocom, úvěrového sdružení pro malé a stření podniky v obchodu, službách a cestovním ruchu.
Jsem také členkou hospodářské správní komory poté, co jsem v této organizaci zastávala různé pozice: prezidentka Ligurian Centre pro produktivitu od roku 2002 a prezidentka výboru pro podnikání žen od roku 2000.


 

MÉ ZKUŠENOSTI

Mezi již zmíněnými zkušenostmi byly v počátcích mé kariéry podnikatelské zkušenosti byly zřejmě ty nejvíce významné. To mi opravdu dalo příležitost k rozvoji manažerských dovedností v oblsati lidských zdrojů v různých obchodech, které se v následujících letech ukázaly být velmi užitečné.

 

 

MÉ DOVEDNOSTI

Díky mé podnikatelské zkušenosti jsem byla schopna rozvíjet své vztahy a kontakty s podniky, výrobci a zákazníky, stejně tak jako se zaměstnanci. Díky těmto dovednostem jsem byla schopna vytvořit přístup k řešení konfliktů prostřednitvím mediace, který mi pomohl získat větší autoritu a známost. Vědomí toho, že výzvám se postavím tím, že budu zaujatá, kompetentní a vyrovnaná – to všechno jsou vítězné zbraně, díky kterým lze tyto překážky překonat.

 

TIPY A RADY

Rada, kterou vám mohu dát, je - investujte do sebe a rozvoje svých vlastních schopností, a nikdy se získáváním nových nenechte unavit. Kromě toho bych ráda poradila, abyste nikdy nepodlehli strachu a nevyhýbali se tak řešením problémů nebo schováváním se za obtíže. Já jsem to vyřešila tak, že jsem pokryla různé společenské role.

 

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Na těchto internetových stránkách můžete snadno přijmout nebo zamítnout cookies pomocí