EnglishΕλληνικάΕspañolčeštinaDeutschItalianoNederlandsSlovenščina

Maddalena Santeroni

Maddalena Sateroni je prezidentkou “Amici della GNAM”, národní galerie moderního umění.

O MNĚ


JMÉNO: Maddalena Santeroni

MĚSTO: Řím

NÁRODNOST: italská

VZDĚLÁNÍ: vysokoškolské

SEKTOR: kultura

POZICE: Prezidentka asociace Amici Arte Moderna

ORGANIZACEamiciartemoderna.org/

 

MÁ CESTA

Po dokončení studia výtvarného umění jsem se stala scénografkou.
Pracoval jsem jako scénografka pro film, korunou na mé práci byla možnost spolupráce s filmovým režisérem Luchino Visconti na filmu "Smrt v Benátkách".
Práce scénografů byla tehdy dost složitá, vše se muselo kreslit ručně, nepoužívali jsme počítače.
Po práci na několika filmech se mi narodilo dítě, a rozhodla jsem se přesunout z filmového průmyslu do oblasti uměleckých výstav.
Během této práce jsem zjistila, že mám vynikající komunikační dovednosti. Proto jsem se rozhodla vytvořit tiskovou kancelář zaměřenou výhradně na oblast umění.
Dnes jsem prezidentkou sdružení “Amici della GNAM”, které získává prostředky pro zajištění ekonomické nezávislosti GNAM - národní galerie moderního umění. Rovněž zaštiťujeme styky s bankami a organizujeme různá setkání a události.


 

MÉ ZKUŠENOST

Problémy v uměleckém světě se nevztahují k pohlaví či sexuální orientaci, či odlišnosti. Je to svět plný žárlivosti bez ohledu na pohlaví.
Myslím, že jsem měla štěstí, protože se mi podařilo zkombinovat mateřství a péči o rodinu s mou kariérou. Abych toho dosáhla, intenzivně jsem zapojila mé děti do mého profesionálního života. Můj syn se se mnou zúčastnil jako malý výstav a událostí, které jsem organizovala, a doposud tento svět obdivuje.

 

 

MÉ DOVEDNOSTI

Mám výborné komunikační dovednosti, vždy jsem byla velmi spontánní a otevřená diskusím. To mi velmi pomohlo při mé práci v tiskové kanceláři a organizaci událostí.
Vždy jsem byla velmi srdečná a k lidem přistupuji s klidem, vyrovnaností a sebevědomě.

 

 

TIPY A RADY

Má rada mladým ženám, které vstupují na pracovní trh nebo plánují podnikat je, aby nejdříve zapracovaly na své inteligenci, znalostech - široké a flexibilní znalosti jsou důležité bez ohledu na obor vzdělání.
Dále je podle mne klíčové být oddaná svému cíli - oddanost je to, co rozliší člověka, který je talentovaný, od úspěšného.
Nakonec doporučuji, aby se nikdy nevzdaly kvůli kariéře mateřství. Je možné obojí spojit, a rovněž rodina může být oporou a velkou motivací pro dosažení osobních cílů.

 

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Na těchto internetových stránkách můžete snadno přijmout nebo zamítnout cookies pomocí