EnglishΕλληνικάΕspañolčeštinaDeutschItalianoNederlandsSlovenščina

Lenka Hejduková

… protože se dokázala stát partnerkou v právní firmě i bez právnického vzdělání

O MNĚ


JMÉNO: Lenka Hejduková

ZEMĚ: Česká republika

MĚSTO: Praha

NÁRODNOST: česká

VZDĚLÁNÍ: vysokoškolské

SEKTOR: právo

POZICE: Partnerka, Obchodní ředitelka

SPOLEČNOST: Havel, Holásek & Partners s.r.o.

 

MÁ CESTA

Jsem jediný neprávník/ekonom ve vedení advokátní kanceláře, předtím jsem působila jako ředitelka v PwC. Velký vliv na mojí kariéru mělo po vysoké škole další studium, kvalifikace ACCA, mentoring a shadowing zkušeného partnera PwC, narození dcer a práce na zkrácený úvazek. Obávala jsem se neúspěchu a také některých mých osobních slabých stránek.


 

MÉ ZKUŠENOSTI

Rodina mi byla oporou, práce na zkrácený úvazek vyžaduje podporu, porozumění a pomoc. Školení a vzdělávání je také velmi důležité. Zlepšování se spolu s růstem odpovědnosti a rozvojem dovedností podporuje kariérní postup ve výrazně konkurenčním mužském prostředí. Mé osobní vztahy a kontakty mi také významně pomohly, stejně jako umění dobře se ptát a umět naslouchat. Je podle mě důležité zajímat se o dění kolem, být vzorem a neztrácet čas, který je tolik vzácný, zahálkou nebo nudou.


 

MÉ DOVEDNOSTI

Mezi mé důležité schopnosti a dovednosti patří analýza rizik, definování možností, hledání zlepšení, nastavení procesních/stálých řešení, práce v diverzifikovaném týmu.
Ráda vyjednávám tak, aby všichni skončili spokojení. Osobní růst lidí, se kterými pracuji je důležitý. Mám ráda budování partnerství. Ráda pracuji v týmu. Lehce se vyrovnávám se změnami. Mám ráda cíle a ráda dosahuji plánů. Jsem schopna použít zkušenosti a rady od ostatních. Neváhám, pokud chci požádat o radu.


 

TIPY A RADY

Nebojte se, nebuďte příliš naivní a nebuďte na projekt sama. Vzory jsou nesmírně důležité a i jejich hledání je velmi užitečné. Vše máme ve svých rukou. Do ráje nevstupujeme po nohách ale srdcem. V ženském podnikání a networku je důležitá solidarita, vzájemná podpora a pomoc. Leadership je umění, jehož výsledkem jsou zázraky, které překonávají leadera i samotnou firmu. Leadership 21.století je odpovědný vůči budoucnosti.

 

 

 

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Na těchto internetových stránkách můžete snadno přijmout nebo zamítnout cookies pomocí