EnglishΕλληνικάΕspañolčeštinaDeutschItalianoNederlandsSlovenščina

Louise Doorman

Specialistka na právní poradenství v oblasti médií, která dále pokračuje na svém vzdělání a specializaci.

O MNĚ


JMÉNO: Louise Doorman

ZEMĚ: Nizozemsko

MĚSTO: Huizen

NÁRODNOST: nizozemská

VZDĚLÁNÍ: vysokoškolské divadelnictví + právo

SEKTOR: legislativa

POZICE: majitelka, právní poradkyně, specialistka na mediální právo

ORGANIZACE: www.louisedoorman.nl

 

MÁ CESTA

Po mém studiu Divadelních věd jsem zjistila, že média na mě nečekají. Naopak, hledali lidi se znalostmi zakázek a právních otázek - tak jsem se rozhodla vystudovat právo. Teď jsem super-specialista v oboru mediální právo a autorská práva pro trojúhelník média-vláda-producenti. Jako zaměstnanec jsem se hodně naučila. 3 roky jsem pracovala v soukromém sektoru s producentem, pak jsem odešla do státní sféry, 10 let jsem pracovala v kanceláři komisaře sdělovacích prostředků jako právní poradce a vedoucí právního oddělení. Po této době jsme rozjeli naše vlastní právní partnerství "Denkk", to jsme provozovali po dobu 7 let. Protože jsem chtěla být více flexibilní, založila jsem v lednu 2015 svou firmu. V současné situaci rozpočtových škrtů nabízím řadu služeb v různých cenových úrovních, např. pro mladé. Také ráda spolupracuji s mými bývalými spolupracovníky a najímám si je na své projekty. Především chci rozvíjet sebe a svou pracovní oblast mnohem více, než jen v oblasti médií.

 

MÉ ZKUŠENOSTI

Mám vlastní praxi a tak si organizuji svůj čas v rámci týdne takovým způsobem, abych měla dostatek času pro networking. Abych mohla pracovat jako zprostředkovatel, např. i v sociálním sektoru, chci ještě dále pracovat na svém rozvoji. Dostává se mi velké podpory a rad od dalších žen, což mi pomáhá v tomto novém směru. Nikam nespěchám, protože mě těší pracovat jako specialistka v oblasti mediálního práva a naštěstí mám také hodně žádostí o spolupráci. Na druhou stranu je to také výzva a vzrušující hledání - od specializace po širší vývoj, a možná i s dopadem většího rozsahu..

 

 

MÉ DOVEDNOSTI

Právní poradce musí být dobrým posluchačem a mít vlastní právní praxi. Vždy hledám skutečný problém, a to, co je za ním. Musíte být schopni využít a rozvíjet své dovednosti při spolupráci.
Věnuji se psaní a jsem také redaktorka: mou prací není jen zprostředkování smluv, ale také musím psát velké množství e-mailů, v různém stylu a v různých odstínech. Chcete-li dobře dělat svou práci, musíte mluvit dobře svým jazykem.

 

TIPY A RADY

Buďte zvědaví. Otevřete se světu. Hledejte změnu. Vždy stimulujte a rozvíjte sami sebe. Udržujte dobrou rovnováhu mezi napětím a uvolněním.

 

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Na těchto internetových stránkách můžete snadno přijmout nebo zamítnout cookies pomocí