EnglishΕλληνικάΕspañolčeštinaDeutschItalianoNederlandsSlovenščina

Julia Roussi

Vedoucí oddělení reklamací v bance

O MNĚ


JMÉNO: Julia Roussi

ZEMĚ: Řecko

MĚSTO: Atény

NÁRODNOST: řecká

VZDĚLÁNÍ: bakalářské MHRM, pokračující profesní vzdělávání

SEKTOR: vzdělání

POZICE: vedoucí oddělení reklamací

ORGANIZACE:  EFG EUROBANK

 

MÁ CESTA

V roce 1995 jsem dokončila střední vzdělání na škole Arsakeio Tositseio Ekalis, promovala jsem s bakalářským titulem Business Administration v oboru lidských zdrojů na American College. Od roku 1998 pracuji v EFG Eurobank Ergasias SA, v jedné ze čtyř největších bank v Řecku. Měla jsem na starost zákaznický servis a do roku 1999 v oddělení hypoték. V období 1999-2005 jsem byla vedoucí hypotečního oddělení a členem bankovní rady SLA. V období 2005-2007 jsem měla na starosti malé a střední podniky s úkolem zkoumat a analyzovat obchodní a ekonomická data malých a středních podniků a vyhodnocování rizik spolupráce. Byla jsem zodpovědná za rozvoj a udržení zákaznického portfólia a monitorování trendů a konkurenčních nabídek. Pracovala jsem se všemi řediteli a pobočkami banky za účelem integrace služeb a pokrytí všech potřeb klientů. Od roku 2007 jsem vedoucí reklamačního oddělení a oddělení vztahů se zákazníky, kde musíme řešit standardy zaváděné místními úřady (řecká banka, veřejná správa, jako je ministerstvo rozvoje, bankovní ombudsman atd.). Zpracované ukázkové příklady nabízí bance příležitosti ke zlepšení kvality služeb a doporučení, reklamací a mimosoudních vyrovnání. Upozorňují rovněž na nedostatek nebo chyby v rozhodnutích a zajišťují nápravná opatření. Zákaznický servis: kontrola kvality (po telefonu) po vyřešení jejich reklamace  pro zjištění úrovně jejich spokojenosti. Vedoucí týmu EFQM.

 

My Experience

Musela jsem překonat tyto problémy:
Rodina: málo času na mou rodinu
Osobní: málo času na společenský, soukromý život
Sociální: když jsem otěhotněla, musela jsem si vzít volno z práce
Můj klíč k úspěchu je vzdělání, doplnění vzdělávání a můj charakter.
 

 

MÉ DOVEDNOSTI

Mezi mé schopnosti patří, že jsem schopna se naučit a uvést do praxe nové informace pro mou práci. Snadno se přizpůsobím změnám. Umím a také používám požadované techniky pro dosažení dobré práce. Umím dobře komunikovat, poslouchám a věnuji pozornost i problémům druhých. Mám ráda budování partnerství. Můj vlastní osobní rozvoj prostřednictvím práce je pro mě důležitý. Individuální rozvoj lidí, kteří pracují se mnou, je také důležitý. V případě argumentů ráda hledám soulad. Ráda vyjednávám tak, aby vše skončilo smírem. Ráda koordinuji a motivuji zaměstnance. Ráda pracuji v týmu. Umím naplánovat aktivity a organizovat různé činnosti.
Mezi mé kvality patří: jsem aktivní, progresivní, hovorná, optimistická, inovativní, praktická, flexibilní, uvolněná, rychle vnímavá, důvěryhodná, ochotná riskovat, trpělivá a organizovaná.

 

TIPY A RADY

Vždy říkám: "Být věrná sama sobě."

Ženy, které v různých oborech dosáhly úspěchu jsou takové, které nezapomněly na smysl svého života, a díky tomu jsou úspěšné; sousedé, kteří mohou řídit své rodiny a kariéry, aniž by byli chyceni do pasti jejich vlastního malého světa: to jsou lidé, kteří jsou mi vzorem, které obdivuji a podle nich si vytvářím své ideální budoucí já.

 

Moje rada pro ostatní ženy:

Bohužel, stereotyp žen jako těch, které se nejlépe hodí do podřízených rolí, stále trvá - i když v menší míře. Ženy ještě stále musí prokazovat, že mohou dělat to, co muži. Ti na to naopak mají jen tím, že jsou považování za "silnější pohlaví". Nicméně, vše, co je potřeba z jejich strany, je trpělivost a vytrvalost. Neměly by být nikdy zklamány při prvním neúspěchu. Měly by také využít toho, čím jsou již obdařeny přírodou: jejich organizační schopnosti. Kromě toho by si měly správně stanovit své cílové priority, i podle toho, co v budoucnu chtějí mít, ne v současné době.

 

Schopnosti, které je třeba rozvíjet:

Pracovat na svém vývoji, rozvíjet sílu vůle, sebevědomí, pocit nezávislosti, jistotu, rozhodování, spolupráci, sebeúctu, respekt k lidem, laskavost.

 

Nedostatky, které je třeba překonat:

Nejistota, panovačnost, arogance, sobectví, nezdvořilost. 

 

ZEMĚ: Řecko

MĚSTO: Atény

NÁRODNOST: řecká

VZDĚLÁNÍ: vysokoškolské

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Na těchto internetových stránkách můžete snadno přijmout nebo zamítnout cookies pomocí