EnglishΕλληνικάΕspañolčeštinaDeutschItalianoNederlandsSlovenščina

Maria Fontecha

Nevzdávejte to s venkovem.

O MNĚ


JMÉNO: Maria Fontecha

ZEMĚ: Španělsko

MĚSTO: Madrid

NÁRODNOST: španělská

VZDĚLÁNÍ: vysokoškolské

SEKTOR: zemědělství

POZICE: Manažerka

ORGANIZACE: MarjalizaMÁ CESTA

Po absolutoriu na City University of Seattle v oboru Administration and Business Management jsem od roku 2001 vedla personální oddělení firmy s více než 300 zaměstnanci. V roce 2009 došlo k radikální změně, po které jsem začala řídit rodinný podnik Marjaliza, který se věnuje chovu skotu a podpoře a zlepšení chovu ovcí plemene Manchego, a pěstování mandlí a ekologických oliv a výrobě ekologického olivového oleje.

MÉ ZKUŠENOSTI

Problémy: Největší problémy, které jsem zažívala na pracovišti, byly rodinné - související s rodinou, protože generační obměny v rámci společnosti nejsou snadné.

Faktory úspěchu: klíčem k rozvoji podnikání bylo investovat do společnosti. Pro úspěch je také velmi důležité mít podporu svých blízkých.

Zdrojem inspirace mi byli mí rodiče.

 

MÉ DOVEDNOSTI

 

Myslím, že mám schopnost přinášet mír v případech rozporu. Dobře vedu a motivuji zaměstnance a osoby mně blízké. Považuji se člověka, který snadno plánuje. Kromě toho si ráda nastavuji cíle, a věřím, že jsem dost pokorná, aby neváhala a požádala o radu, abych využila zkušenosti a rady jiných. Považuji se empatickou a nadšenou.

Mé dovednosti: jsem velmi aktivní a vytrvalý člověk. Jsem optimistka, flexibilní a praktická. Jsem také velmi trpělivá, kreativní a organizovaná

 

TIPY A RADY

Přijměte výzvy, hledejte osobní uspokojení a mějte fantazii udělat něco nového a kreativního.


 

 

ZEMĚ: Španělsko

 

MĚSTO: Zaragoza

 

NÁRODNOST: španělská

 

VZDĚLÁNÍ: vysokoškolské

  • Default
  • Title
  • Random

Na těchto internetových stránkách můžete snadno přijmout nebo zamítnout cookies pomocí