EnglishΕλληνικάΕspañolčeštinaDeutschItalianoNederlandsSlovenščina

ESTHER MILLAN

Má projekt na podporu dětí a žen v Indii.

O MNĚ


JMÉNO: ESTHER  MILLAN

ZEMĚ: Španělsko

MĚSTO: Zaragoza

NÁRODNOST: španělská

VZDĚLÁNÍ: vysokoškolské

SEKTOR: veřejné služby / vzdělání / věda

ORGANIZACE: Asociace “Amigos de Subhadra Mahatab Seva Sadan”

POZICE: zakladatelka a jednatelka neziskové organizace Association Amigos de Odisha

 

MÁ CESTA

Narodila jsem se v roce 1953, vystudovala a svou profesionální kariéru zahájila v Zaragoze. V roce 1983 jsem získala doktorát z fyzikálních věd a následně jsem své profesní směřování rozdělila mezi další získávání zkušeností a výukou této disciplíny aplikované na zdravovědu. Pracovala jsem v různých funkcích na univerzitě v Zaragoze a Fakultní nemocnici Lozano Blesa, kde jsem dokončila svou specializaci v oblasti zobrazovacích metod a záření. V návaznosti na mou praxi jsem se úzce zapojila do projektu vývoje a podporu dětí, žen a znevýhodněných menšin v Indii. V roce 1997 jsem kontaktovala indickou instituci Subhadra Mahatab Seva Sadam (SMS) a informovala se o jejich činnosti související s péčí o děti. Brzy jsem s nimi začala spolupracovat a v roce 1999 založila sdružení "Přátelé Subhadra Mahatab Seva Sadam" (ASMSS), nyní "Friends of Odisha", což se stalo milníkem pro začátek podpory a sponzorování dětí. Můj partner a já jsme takto adoptovali tři dívky.

MÉ ZKUŠENOSTI

Během let v Indii to nebylo jednoduché z důvodu velkých kulturních rozdílů mezi námi, jako je například jazyk našich přátel, a také kvůli rodině a pracovní zátěži, která při různých příležitostech omezovala čas, který jsem tomuto projektu mohla věnovat. Nicméně, náklonnost, kterou cítím k této zemi a jejím obyvatelům, mi pomohly překonat všechny překážky.
Myslím si, že to, co mi pomohlo dosáhnout mé současné pozice, jsou na jedné straně mé vzdělání a mé znalosti, a na druhé straně má osobnost a můj charakter. Pokud někdo vedl mou cestu, pak je to nepochybně Vicente Ferrer, zakladatel instituce, která nese jeho jméno a jehož práce v Indii byla pro mě zdrojem inspirace.

 

MÉ DOVEDNOSTI

Domnívám se, že moje hlavní dovednost nebo vlastnost související s iniciativou k podnikání je to, že se snadno přizpůsobím změně. Můj dar je rovněž sdílení a předávání veškerých informací, ráda spolupracuji s ostatními lidmi a ráda pracuji v týmu. Také snadno plánuji a organizuji svou práci. Rychle se rozhoduji a ráda si stanovuji cíle tak, aby došlo k jejich dosažení. V každém případě jsem schopna využít své zkušenosti a rady jiných lidí. Považuji se za progresivní, spolupracující a jsem otevřená. Jsem také aktivní, praktická, organizovaná a vytrvalá. Jsem docela optimistická, sebevědomá a kreativní, ale také citlivá a analytická.

 

TIPY A RADY

Moje hlavní rada je, abyste pokračovali v tom, co děláte - v případě, že máte jasnou představu o cílech, kterých chcete dosáhnout.
Podle mých zkušeností se domnívám, že pokud rozbíháte nový podnik, naučí vás to větší flexibilitě, zlepší schopnost rychleji napravit různé situace a přináší možnost mezikulturního porozumění. Také vás to bude pohánět k překonání těžkých chvil, když budete čelit finančním problémům nebo jakýmkoliv jiným problémům, ke kterým dochází v každém podnikání či projektu.

  • Default
  • Title
  • Random

Na těchto internetových stránkách můžete snadno přijmout nebo zamítnout cookies pomocí