EnglishΕλληνικάΕspañolčeštinaDeutschItalianoNederlandsSlovenščina

Evangelia Chrysikou

Designérka prostředí pro poskytování zdravotní péče, nositelka ocenění "Architecture and Research".

O MNĚ


JMÉNO: Evangelia Chrysikou

ZEMĚ: Řecko

MĚSTO: Atény

NÁRODNOST: řecká

VZDĚLÁNÍ: vysokoškolské, PhD.

SEKTOR: služby

POZICE: majitelka

ORGANIZACE: Q SynThesis ArchitectsMÁ CESTA

Pracuji jako designérka prostředí pro poskytování zdravotní péče a patřím k několika málo odborníkům na světě, kteří dosáhli titulu PhD. v tomto oboru. Studovala jsem design na Aristetolově univerzitě v Thessaloniki (AUTH) a vzápětí jsem vedla výzkum s profesorem psychiatrie Dr. Kandylisem. Dále jsem studovala management a design budov zdravotnické péče na Medical Architecture Research Unit (MARU) v Londýně (London South Bank University, LSBU). Doktorát jsem poté získala díky nadaci A. Onassise (Public Benefit Foundation) na Bartlett School of Graduate Studies, University College London (UCL).

V Aténách jsem založila společnost SynThesis Architects zabývající se designem a výzkumem, která aktuálně expandovala do Londýna. SynThesis si klade za cíl implementaci poznatků z výzkumu do designu budov a prostor, kde je poskytována zdravotní péče. Aktuálně rovněž přednáším postgraduální studia hygieny a bezpečnosti na Medical School of Democritus University (DUTH) a rovněž pracuji jako koordinátorka programu Planning Buildings for Health at MARU LSBU. Publikuji v odborných magazínech a jsem členkou odborné zdravotnické asociace Technical Chamber of Greece. Má odborná práce zaměřená na prostředí, kde je poskytována zdravotní péče, byla několikrát oceněna na mezinárodní úrovni. Získala jsem například ocenění za nejlepší výzkumný projekt v roce 2012 na Akademii pro design a zdraví v Kuala Lumpur.

 

MÉ ZKUŠENOSTI

Abych se dostala tam, kde jsem dnes, musela jsem překonat zejména finanční problémy - získání prostředků na start podnikání, rovněž později jsem měla potíže s financemi, a to se zpožděnými platbami faktur.
Rodinné obtíže - nepřítomnost doma, práce z domova, a další.
Také jsem úspěšně překonala zdravotní a sociální problémy - moje práce v Řecku byla nedostatečně ohodnocena. Stejně tak jako moje postavení - přišla jsem z malého provinčního městečka.

Klíčem k mému úspěchu byly má rodina, vzdělání a moje osobnost.

 

 

MÉ DOVEDNOSTI

Jsem schopná se učit, a převádět dovednosti do mé práce a umím využít požadované techniky tak, abych odvedla dobrou práci. Mám dobré komunikační dovednosti a ráda buduji vztahy. Osobní rozvoj prostřednictvím mé práce je důležitý pro mě a také pro mé kolegy a podřízené. Ráda vyjednávám tak, abychom byli všichni spokojení. Jsem ta, která hledá a nachází řešení, jsem schopná se rychle rozhodovat. Nebojím se říct o radu a jsem schopná využít získané dovednosti a rady.
Jsem ambiciózní, nezávislá, vytrvalá, rychlá, inovativní. Také nesmělá, otevřená novým nápadům a kreativní, chaotická a panovačná.

 

TIPY A RADY

Inspirovali mě mentoři.
Ženám, které chtějí dosáhnout svých cílů, bych doporučila:
Měly by zkusit dosáhnout svých cílů v zahraničí, kde jsou podmínky a regulace mnohem férovější než v Řecku.
Odborných znalostí není nikdy dost. Musíte neustále pracovat na jejich prohlubování, což je něco, co vám pomůže najít argumenty a pokračovat ve vašem rozvoji.
Pokud chcete podnikat, nezbytnou podmínkou je schopnost komunikace a budování mezilidských vztahů, stále se učit, mít zdravý rozum a také profesní zaměření.
Budete muset překonat překážky - od těch, kteří nepřejí rozvoji podnikání, byrokracii, nespolehlivost, nedostatečné vzdělání pracovníků, velmi nízká úroveň řeckých vysokých škol, nedostatek inovací a výzkumu. Myslím, že v Řecku chybí aplikace výzkumu do praxe a také tu není možnost rozvoje pro nejlepší pracovníky.
 

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Na těchto internetových stránkách můžete snadno přijmout nebo zamítnout cookies pomocí