EnglishΕλληνικάΕspañolčeštinaDeutschItalianoNederlandsSlovenščina

Angela Patrizia Fargione

Podnikatelka, majitelka pojišťovací společnosti, spolupracující s Allianz.

O MNĚ


JMÉNO: Angela Patrizia Fargione

ZEMĚ: Itálie

MĚSTO: Řím

NÁRODNOST: italská

VZDĚLÁNÍ: vysokoškolské

SEKTOR: služby

POZICE: podnikatelka

ORGANIZACE: Allianz

MÁ CESTA

Narodila jsem se 1. ledna 1958 v provinci Brescia, Montichiari. V roce 1968 rodina odešla do Říma. Zde jsem vystudovala a absolvovala střední školu. Studium na vysoé škole, obor matematika, jsem nedokončila. V roce 1980 se moji rodiče rozvedli. Po dlouhou dobu, 20 let, jsem se věnovala tvorbě dokumentů.

Vytvářela jsem scénář a sama byla tvůrkyní dokumentů - rozhovorů s lidmi z Itálie i ze zahraničí. Byla to úžasná zkušenost, a výborná škola. Jeden z dokumentů "Mládí a láska" byl opravdu velmi krásný a emotivní. Od r. 1983 jsem se začala věnovat rodinnému pojištění, a v r. 1988 jsem začala spolupracovat jako pojišťovací agent pro německou firmu Allianz.

 

 

MÉ ZKUŠENOSTI

V roce 1983 jsem se vdala, a v r. 1989 se narodil můj syn Luca. V r. 1990 jsme se s manželem rozvedli a v r. 1992 zemřel můj otec - který byl rovněž partnerem v mém businessu. A tehdy začal můj skutečný pracovní život, protože jsem poprvé čelila problémům a musela jsem se naučit vzít sama na sebe riziko.
Mimoto, že jsem řídila firmu, která se v r. 2001 přeměnila na s.r.o. s více společníky, byla jsem také reprezentantka Unie RAS, a byla jsem jedna ze dvou žen v řídícím výboru. Také jsem byla členkou ústředního výboru naší unie SNA, lektorka a ředitelka kurzů SNA.
Jako mladá jsem se chtěla stát učitelkou matematiky a pracovat horských oblastech. Ale život mě dovedl jinam - organizovat network pro prodej pojistných produktů, zvládat konflikty v týmu a ve vedení společnosti, jednat s klienty, kteří se cítili poškozeni špatným zacházením prodejců, prostě zařídit, aby věci došly do dobrého konce.
Nejtěžší v životě je pro mě být matkou - a ještě jsem se to nenaučila. Transformační zkušeností byla smrt mého otce, která byla určující pro rozvoj mé kariéry.

 

 

MÉ DOVEDNOSTI

Organizační dovednosti, schopnost se zapojit, zvládat složité problémy a kritické situace, také komunikační dovednosti jsou důležité, stejně jako schopnost vést.
Vypěstovala jsem si v sobě konzistenci, pracovní etiku, schopnost naslouchat, soustředění a velmi mnoho trpělivost. Ve složitých situacích může pomoct troška nadsázky, která přinese úsměv. Ale kdo může říct, že zvítězil...vše se mění, nic není nikdy dokončené, vždy přijde něco nového. Třeba v oblasti pojišťovnictví, kde došlo k poklesu o 15 % každý rok...

 

TIPY A RADY

Dobře rozlišujte přístup, jaký máte doma, od toho, který máte v práci. Doma to není válečné pole… Někdy je to skutečně těžké, a zvládat to sama je o to těžší.

 

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Na těchto internetových stránkách můžete snadno přijmout nebo zamítnout cookies pomocí