EnglishΕλληνικάΕspañolčeštinaDeutschItalianoNederlandsSlovenščina

Alena Borhyová

… je kromě své práce aktivní i v dalších oblastech - podporuje charitativní projekty, podporuje ženy a velmi aktivně podporuje divadlo, které založila.

 

O MNĚ


JMÉNO: Alena Borhyová

ZEMĚ: Česká republika

MĚSTO: Praha

NÁRODNOST: česká

VZDĚLÁNÍ: středoškolské

SEKTOR: Politika / Vláda

ROLE: místostarostka

MÁ CESTA

Ve své současné různorodé činnosti mohu nyní zúročit všechny zkušenosti z pracovních pozic převážně v kulturních institucích, stavební a architektonických společnostech a neziskovém sektoru. Celý život se ráda setkávám s lidmi a buduji si kontakty na různých úrovních a v různých oblastech, které mi pomáhají v mém osobním i profesním růstu. Největší obavou pro mě byl nedostatek času na rodinný život, který je pro mě velkou prioritou. K mému úspěchu přispěla i vzniklá politická situace a úspěch strany, za kterou jsem kandidovala.


 

MÉ ZKUŠENOSTI

Musela jsem překonat různé překážky, abych mohla být tam, kde jsem dnes, například rozhodnout se v mém věku pro tento životně důležitý krok a vyrovnat se se ztrátou soukromí, nebo vyrovnat se s finanční investicí do volební kampaně a podstoupit riziko ztráty příjmu. Ale rodina mě podporovala.

Za důležitou součást svého profesního života také považuji neustálé zdokonalování a vzdělávání.

 

MÉ DOVEDNOSTI

Navazuji kontakty bez problémů, otevřeně komunikuji, stresové situace zvládám v klidu. Mým velkým koníčkem je ochotnické divadlo. Na cestě k úspěchu mi pomohl můj optimismus a vidět věci v pozitivním světle. Disciplína mi pomáhá dotáhnou věci do konce.
Jsem schopna použít zkušenosti a rady od ostatních. Neváhám, pokud chci požádat o radu. Jsem schopna se rychle rozhodovat. Ráda si stanovuji cíle a ráda své plány realizuji. Já jsem ta, která řeší problémy a já také nalézám řešení. Ráda pracuji v týmu. Koordinuji a motivuji zaměstnance. Ráda vyjednávám tak, aby všichni skončili spokojení. V případě sporu hledám smír. Znám a používám požadované techniky, abych odvedla dobrou práci. Lehce se vyrovnávám se změnami.


 

TIPY A RADY

Když něco opravdu chcete, tak to dokážete. Buďte odvážné. Jděte za svým cílem a vytrvejte.


 

 

 

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Na těchto internetových stránkách můžete snadno přijmout nebo zamítnout cookies pomocí