EnglishΕλληνικάΕspañolčeštinaDeutschItalianoNederlandsSlovenščina

Silvia van den Heuvel

Vytváří inovativní způsoby, jak přesvědčit Nizozemce o tom, aby jedli a kupovali kozí produkty.

O MNĚ


JMÉNO: Silvia van den Heuvel

ZEMĚ: Nizozemsko

MĚSTO: Amsterdam

NÁRODNOST: nizozemská

VZDĚLÁNÍ: vzdělání ve výživě, univerzitní vzdělání v oboru projektového řízení a strategického managementu

SEKTOR: potravinářství

POZICE: majitelka, manažerka

ORGANIZACE: Dutch Goat Croquette  

 

MÁ CESTA

Průkopník je moje prostřední jméno, vždy mě zajímalo pravé a poctivé jídlo. Od roku 2014 jsem vlastníkem společnosti Holandské kozí krokety. V Nizozemsku lidé téměř nejedí kozí maso, protože "neví co s tím ".
V létě a v zimě mi moje dcera Keri a ostatní studenti pomáhají s prodejem inovativních kozích produktů v bio obchodech a na trzích. Výdělky z této činnosti mi vždy pokryjí moje životní náklady. Produkty jsem vymyslela a vyvinula sama. Díky spolupráci s rodinou drůbežářskou firmou budeme schopni lépe prodávat kozí produkty. Od mých 20 let jsem se aktivně podílela na alternativních projektech, jako byla restaurace pro ženy, divadelní produkční kancelář, atd. V době, kdy se narodila má dcera a kdy jsme koupili náš dům, jsem již 20 let pracovala jako zaměstnanec, např. jako poradce pobočky a vedoucí projektu pro podnikatele a státní správu a u (polo)státních organizací. Od roku 2008 nabízím tuto práci jako osoba samostatně výdělečně činná.

 

MÉ ZKUŠENOSTI

Když pracujete jako externí poradce, může se stát, že se firma nebude řídit vašimi dobrými radami poté, až odejdete. To mi hodně oslabilo morálku. Zdálo se mi, že moje práce byla vyhozený čas, peníze a nadšení. To mě vyčerpalo. Nyní mohu přemýšlet o nových nápadech, objevovat je a přenést je na novou úroveň. S pěkným a konkrétním produktem, který nabízí přidanou hodnotu. Nevýhodou toho, že vlastním malou firmu, kde vyvíjím nové recepty pro kozí produkty, je skutečnost, že mícháte hrnce a pánve oběma rukama a nohama. Je to sice zábava, ale nemá to dostatečný efekt na můj cíl, zlepšit celkový prodej kozích produktů na trhu potravin v Nizozemsku. Když jsem se účastnila akce naší pobočky - organizace LTO (zemědělství, hospodářská zvířata, zeleň) - setkala jsem se s velkým drůbežářem. S manažerem kvality jeho firmy jsme vyvinuli proces, jak vyrobit produkty v širším měřítku. Budou se starat o obchod s velkoprodejci pro hotely a restaurace. Moje těžiště teď je přesvědčit Nizozemce, aby vyzkoušeli kozí produkty. Protože v Nizozemsku nikdo neví, co dělat s kozou.


 

 

MÉ DOVEDNOSTI

Jsem skutečná žena činu. Mám vášeň a vizi, s tou ale vždy musíte něco udělat. Myslím, že mám všeobecně široké znalosti. A tak hledám pomoc a radu zejména u specialistů na oblasti jako je obchodní právo nebo daně. Jako člověk se všeobecnými znalostmi skutečně potřebujete specialisty k doplnění dovedností. Jsem trochu dyslektik a tak vždycky žádám o přátelskou kontrolu mnou vytvořených textů. Prodej inovativních nápadů si žádá: snahu, odolnost, vytrvalost a prostor pro experimentování. A ano, také trpělivost ;))


 

TIPY A RADY

Pokud chcete dále růst, nebojte se spolupracovat s "větším" partnerem. Když nabízíte inovativní produkty je dobře naplánovat své činnosti na základě výzkumu trhu. Mějte konzistentní marketingový koncept, se svým logem, balením, svým vlastním reklamním oblečením a také způsobem vedení komunikace s vaším klientem. To vás odliší a lidé se k vám budou vracet.
Lidé v oboru řemesel jsou známí pro svoje nadšení tvořit největší dokonalost. Proč jinak byste měli pracovat tak tvrdě vlastníma rukama a hlavou? Ale požadujte pak správnou cenu. Jděte a hledejte spolupráci s větším partnerem ke zvýšení účinku. To vyžaduje hodně porozumění a učení se a to vše trvá. A tak se učte trpělivosti.

 

Více z této kategorie: « Ayfer Orhan Jitske Kramer »
  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Na těchto internetových stránkách můžete snadno přijmout nebo zamítnout cookies pomocí