EnglishΕλληνικάΕspañolčeštinaDeutschItalianoNederlandsSlovenščina

Gwendoline Teske

Má akademii pro majitele eshopů, kde je učí, jak rozvíjet svůj byznys.

O MNĚ


JMÉNO: Gwendoline Teske

ZEMĚ: Nizozemsko

MĚSTO: Amsterdam

NÁRODNOST: nizozemská

VZDĚLÁNÍ: vysokoškolské

SEKTOR: Technologie, vzdělávání

POZICE: majitelka, manažerka, výzkum a vývoj

ORGANIZACE: www.webshop-academy.nl

MÁ CESTA

Pro ty, kteří chtějí, aby jejich internetový obchod rostl, nabízí moje firma "webshop-academy.nl" on-line vzdělávací program. Začala jsem podnikat v roce 2012, vedle mé práce na částečný úvazek jsem otevřela internetový obchod v oboru biologických dětských oděvů. Do roku 2014 jsem pracovala 14 let v týmu akademického zdravotnického centra AMC jako zdravotník biolog. Chtěla jsem rozšířit můj více-méně koníček a absolvovala jsem proto spoustu kurzů on-line marketingu a také studium na Open Circles Academy a získala titul "Master Entrepreneur". Moje znalosti mi nyní dovolují vytvářet online programy krok za krokem. Ty slouží majitelům webových stránek, aby rozvíjeli sami sebe a svůj eshop. Sama se neustále učím nové věci. Vzhledem k tomu, že vývoj internetu je velmi rychlý, musíte se pořád vzdělávat. A to se mi moc líbí. Díky mé zkušenosti s poskytováním on-line kurzů a individuálního poradenství přidávám další hodnotu tím, že používám své znalosti pro pomoc ostatním.

 

MÉ ZKUŠENOSTI

Prožívám teď hluboký pocit štěstí díky tomu, že vidím přímé výsledky mé práce. Lidé mi nyní říkají: "podařilo se nám získat lepší obrat!". Pomáhala jsem jim krok za krokem pracovat s cílem zaměřit se na výsledky, dávala jsem jim tipy a triky, jak odstranit překážky u jejich klientů, kteří se nevědomě brání, aby učinil nákupní rozhodnutí. A to pomáhá!

Dříve, když jsem pracovala v týmu AMC, viditelnost výsledků nebyla na první pohled tak zřejmá. Samozřejmě měli plné ruce práce s léčením, i když ne tak přímo, jen v první fázi výzkumu. To je pak výzva udržet motivaci a stále mít před očima cíl a vidět celek. Navíc kvůli rozpočtovým škrtům ve zdravotnictví se situace stává ještě obtížnější. Slibné výzkumné plány jsou někdy odsouvány, ocitají se dokonce v nejnižším šuplíku. To může způsobit, že se necítíte být šéfem svého vlastního úspěchu, tak, jak se mi to stalo v mé bývalé práce.

Pro mě je novým způsobem práce kombinovat výchovu mých dětí s prací pro mou vlastní firmu a spolupráce s dalšími soukromníky a firmami. A stále se učit. A to je perfektní.


 

 

MÉ DOVEDNOSTI

Neustále využívám svých dovedností z oblasti výzkumu. Pomáhám lidem zaměřit jejich mindset - směřovat mysl. Ráda píšu, stejně jako navrhuji on-line školení jako zpětnou vazbu pro své klienty po skype hovorech, a přečtení mého blogu. Sebeprezentace a schopnost prodávat své služby a svou firmu před lidmi nebo umět natočit dobré video, je dovednost, na které se dá velmi dobře pracovat a kterou je dobře rozvíjet. Myslím, že nejen v Nizozemsku, ale možná na celém světě, je problém vědců prosadit se, nejsou na to zvyklí! Možná, že se to podle nich dokonce "nedělá".

Chci se stát tou, na koho se obracejí lidé z Nizozemí a blízkého okolí. Skvělým krokem k tomuto cíli byl můj úkol od obchodní komory v roli specialistky na jejich informačním videu "jak začít svůj internetový obchod https://www.youtube.com/watch?v=Ge9kwaWGZnk", které mají na svých stránkách. Já se zaměřují na to, abych se stala inspirací pro štěstí a úspěch ostatních, a vzorem zejména pro mé děti a lidi okolo. V mé práci se pak soustřeďuji na úspěšnou on-line výchovu a školicí kancelář, kam přicházíte, abyste si splnili své sny. Pokud moje firma bude mít minimálně stejné, ne-li lepší výsledky, než dosud po dobu nadcházejících tří měsíců, jsem připravena přijmout mou první virtuální asistentku!


 

TIPY A RADY

Samozřejmě musíte být aktivní, ale také pracovat efektivně. Žijeme jen jednou, takže se postarejme o dosažení toho, co co chceme a potřebujeme. Jako podnikatelka spolupracujte a vytvářejte propojení s dalšími podnikateli. Podělte se o své zkušenosti, znalosti a kontakty. Požádejte o pomoc a radu druhých, když se pohybujete v kruhu, a nevíte, jak z něj.

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Na těchto internetových stránkách můžete snadno přijmout nebo zamítnout cookies pomocí