EnglishΕλληνικάΕspañolčeštinaDeutschItalianoNederlandsSlovenščina

Elfriede Dirnberger

Ať se vaše kariéra a rodinný život vzájemně doplňují.

 

MÉ ZKUŠENOSTI

Příležitosti:
Spouštěčem se pro mě stali kolegové, kteří se rozhodli jít na volnou nohu a moje zkušenosti a znalosti se pro ně staly oporou. Bylo pro mě také hodně důležité, abych trávila dostatek času se svými dětmi. Nejsem vázáná žádnou fixní pracovní dobou, jsem flexibilní, a vždy tu pro ně můžu být. Už jsou skoro dospělé, a tak si mohu více užívat můj volný čas.
Výzvy:
Jít na volnou nohu je samozřejmě vždycky náročné, jak z ekonomického, tak finančního hlediska. Jelikož jsem se mohla spolehnout na podporu mé rodiny, měla jsem také spoustu pracovních zkušeností, a mohla jsem stavět na dobrých vztazích s mými dřívějšími kolegy, kteří rozjeli podnikání ve stejné oblasti, nebylo pro mě tak těžké tuto výzvu přijmout.

 

 

{tab=MÉ DOVEDNOSTI}

Matematika, účetnictví a základní znalost práva - to jsou mé dovednosti, také se dobře domluvím anglicky, což jsem využila při komunikaci s partnery v EU.

 

{tab=TIPY A RADY}

Mohu dát tipy jen k tomu, jste-li na volné noze.
Nejdůležitější je zeptat se sám sebe, jestli má váš obor budoucnost, jestli budete mít zákazníky, kteří vám přinesou zakázky a nakonec to, jestli budete schopni svou práci včas odevzdat.

 

 

 

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Na těchto internetových stránkách můžete snadno přijmout nebo zamítnout cookies pomocí