EnglishΕλληνικάΕspañolčeštinaDeutschItalianoNederlandsSlovenščina

Eva Schober

Tvořte s láskou a radostí :-)

O MNĚ


JMÉNO: Eva Schober

ZEMĚ: Rakousko

MĚSTO: Graz

NÁRODNOST: rakouské

VZDĚLÁNÍ: vysokoškolské

SEKTOR: služby

POZICE: plánovačka svateb

ORGANIZACE: zařizování svateb Schober hoch-zeiten.at

 

MÁ CESTA

Absolvovala jsem v oboru cestovní ruch a žurnalistika, studovala jsem psychologii a vzdělávání, promovala jsem v roce 1996. Poté jsem získala v různých společnostech 25letou praxi v oblasti prodeje, marketingu a organizaci akcí.

V roce 2002 jsem založila web o svatbách „hochzeiten.at“, tehdy se mi právě narodily dvě děti (2000 a 2001). Moje firma začala růst, a od roku 2005 jsem začala organizovat svatby také v Itálii, od roku 2014 se mým každodenním podnikáním staly svatby ve Slovinsku a Chorvatsku.

Mezitím jsem také pracovala jako školitel budoucích svatebních koordinátorů a od roku 2012 vedu školení pro svatební koordinátory v institutu pro ekonomický rozvoj v Rakousku.

 


 

MÉ ZKUŠENOSTI

Vždy jsem chtěla obojí, rodinu a kariéru. V mém oboru je normální pracovat večer a o víkendech, a já jsem pracovala opravdu hodně. Vzhledem k tomu, že mám kancelář doma, mám více času pro svou rodinu – tímto způsobem je vše méně stresující. Navíc, podpora mého manžela a prarodičů – zvláště v době, kdy byly děti malé – byla pro můj úspěch velmi důležitá.

Než jsem založila vlastní firmu, pracovala jsem v různých společnostech, což mi pro nynější práci dalo mnoho zkušeností. Stále čerpám zkušenosti z věcí, které jsem dělala předtím, než jsem založila vlastní společnost.

Jak práce, tak kontakty a nápady ke mně vždy přicházely snadno, zdánlivě bez jakéhokoli úsilí. V těchto chvílích jsem si byla sama sebou velmi jistá: „To je přesně to, co chci dělat“. Potom už jsem sama bez větších pochybností začala pracovat na těchto projektech, krok za krokem.

 

 

MÉ DOVEDNOSTI

Organizační schopnosti, profesionalita, přesnost, spolehlivost, vstřícnost, schopnost dotáhnout věci do konce, flexibilita, soustředěnost na daný problém, podnikatelské myšlení, schopnost pracovat v týmu, komunikační schopnosti, kreativita, schopnost řešit problémy a konflikty.

 

 

Hints & Tips

Zeptejte se samy sebe, co opravdu chcete. Jaké jsou vaše dovednosti? Co dokážete udělat lépe než ostatní? Co byste dělala, kdybyste za to dostala zaplaceno?

Jsem přesvědčena, že když děláte to, co milujete, je vaše šance na úspěch větší.

Dělejte vše s láskou a radostí. Snažte se mít radost ze všeho.

Delegujte věci, ve kterých nevynikáte.

Oceňte lidi, se kterými pracujete – zákazníky, zaměstnance i obchodní partnery.

Buďte odvážní a otevření novým myšlenkám.

Výzvy by měly být zábavné – buďte rádi, že nějaké máte.

 

 

 

 

 

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Na těchto internetových stránkách můžete snadno přijmout nebo zamítnout cookies pomocí