EnglishΕλληνικάΕspañolčeštinaDeutschItalianoNederlandsSlovenščina

200 Portrétů

Pod názvem 200 Portrétů naleznete profesní příběhy 200 žen-podnikatelek či žen, které překonaly „skleněný strop“. Příběhy přímo vyprávěné ženami, kde hovoří o svých potížích, které musely překonat, nebo jaké se jim dostalo podpory, aby se dostaly tam, kde jsou nyní. Příběhy, kde ženy hovoří o schopnostech, o lekcích, kterých se jim dostalo, a také dávají rady a tipy, aby ostatní ženy podpořily v rozhodnutí začít podnikat nebo si vybudovat úspěšnou kariéru. Tyto příběhy je možné využít jako případové studie nebo také „zrcadla“, ve kterých je možno se vidět.

portrait

V každém z portrétů naleznete 001 video rozhovor (všechna videa jsou opatřena anglickými titulky) se ženou a její příběh rozdělený do následujících částí:

002 O mně: zde najdete obecné informace ohledně vzdělání ženy, ekonomický sektor, ve kterém se pohybuje, název firmy, místo, kde podniká

003 Má cesta s informacemi ohledně vzdělávání a praxe ženy-zrcadla, či profesní úspěchy, kterého ve svém profesním životě dosáhla.

004 Mé zkušenosti s informacemi o tom, s jakými problémy se žena v počátku kariéry či později setkala, faktory rozhodující pro její úspěch v podnikání nebo při budování kariéry a podobně.

005 Mé dovednosti: zde ženy popisují dovednosti či osobní kvality, které měly od počátku, nebo které postupem času potřebovaly získat.

006 Tipy a rady se zajímavými doporučeními ostatním ženám, které by rády začaly podnikat v oblastech, kde obvykle dominují muži.

Pro snadný přístup k portrétům a informacím v nich můžete zvolit jeden z následujících způsobů:

  • Země: příběhy z deseti evropských zemí jsou k dispozici v angličtině. Navíc příběhy z Rakouska, České republiky, Řecka, Itálie, Nizozemska, Slovinska a Španělska jsou přeložené do češtiny a ostatních jazyků jednotlivých partnerů.
  • Ekonomický sektor: ženy z různých zemí jsou rozděleny podle deseti ekonomických sektorů, což vám umožní srovnání mezi ženami z jednotlivých evropských zemí, a porovnání jejich přístupu k budování kariéry či k podnikání ve stejném oboru.
  • Oblasti vzdělávání: vytvořili jsme celkem devět oblastí vzdělávání, které je možné využít během vyučování nebo konzultací a takto můžete nalézt ženy z různých zemí, které hovoří o těchto specifických oblastech. Oblasti a příběhy žen jsou dále propojeny s manuálem Zaměřeno na budoucnost, kde jsou další informace a zdroje k těmto jednotlivým tématům.

Najděte příběhy těchto žen níže (stiskněte tlačítko LOADMORE, abyste viděli více portrétů, pro načtení všech portrétů přidržte klávesu Shift a stiskněte tlačítko  LOADMORE ), nebo hledejte podle Vaší země nebo podle hospodářského odvětví, kde ženy podnikají či budují svou kariéru. Můžete také použít vyhledávání pomocí klíčových slov zde na webu, vyhledejte tak příběhy, které jsou pro vás ty nejzajímavější!

 

 

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

  • Default
  • Title
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Na těchto internetových stránkách můžete snadno přijmout nebo zamítnout cookies pomocí